Movies
Ratings
555
Fists of LegendRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 4.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
CasperRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0