Movies
Ratings
455
First ManRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5