Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0