Titles you rated
Murder MysteryRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
BrickRated ★ 3.0
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
Take Your Pills: XanaxRated ★ 3.0
Abducted in Plain SightRated ★ 4.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.5
Trainwreck: The Astroworld TragedyRated ★ 3.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 4.5
Orgasm Inc.: The Story of OneTasteRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 5.0- Love and LeashesRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The PactRated ★ 2.0
BabygirlRated ★ 1.5
KnowingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
The Deepest BreathRated ★ 3.0