Movies
Ratings
521 Lost in StarlightRated ★ 1.0 Lost in StarlightRated ★ 1.0
 The Florida ProjectRated ★ 4.0 The Florida ProjectRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
- The UninvitedRated ★ 3.5
- RomanceRated ★ 3.5
 Don't Look UpRated ★ 4.0 Don't Look UpRated ★ 4.0
 L'EnferRated ★ 4.0 L'EnferRated ★ 4.0
 My Night at Maud'sRated ★ 4.5 My Night at Maud'sRated ★ 4.5
 Band of OutsidersRated ★ 4.0 Band of OutsidersRated ★ 4.0
 Love in the AfternoonRated ★ 4.0 Love in the AfternoonRated ★ 4.0
 By the StreamRated ★ 4.0 By the StreamRated ★ 4.0
- Don't Hug Me I'm Scared 2: TimeRated ★ 4.0
 Pauline at the BeachRated ★ 4.0 Pauline at the BeachRated ★ 4.0
 Sisters of the GionRated ★ 3.5 Sisters of the GionRated ★ 3.5
 MementoRated ★ 3.5 MementoRated ★ 3.5
 PossessorRated ★ 3.5 PossessorRated ★ 3.5
 Hidden FiguresRated ★ 3.5 Hidden FiguresRated ★ 3.5
 Dancer in the DarkRated ★ 5.0 Dancer in the DarkRated ★ 5.0
 The Zone of InterestRated ★ 4.0 The Zone of InterestRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.0 Inside Out 2Rated ★ 3.0