Movies
Ratings
460 The Age of ShadowsRated ★ 4.0 The Age of ShadowsRated ★ 4.0
 8 MileRated ★ 4.0 8 MileRated ★ 4.0
 The Spy Gone NorthRated ★ 4.0 The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
 DefaultRated ★ 3.0 DefaultRated ★ 3.0
 Fabricated CityRated ★ 3.0 Fabricated CityRated ★ 3.0
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 ArrivalRated ★ 4.0 ArrivalRated ★ 4.0
 SpyRated ★ 3.0 SpyRated ★ 3.0
 ZodiacRated ★ 4.0 ZodiacRated ★ 4.0
 PeninsulaRated ★ 2.5 PeninsulaRated ★ 2.5
 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 3.5 The HandmaidenRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 3.0 La La LandRated ★ 3.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
 LUCK KEYRated ★ 4.0 LUCK KEYRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 4.5 Extreme JobRated ★ 4.5
 The OutlawsRated ★ 4.0 The OutlawsRated ★ 4.0