Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0