Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0