Movies
Ratings
1022
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 4.0
Old HenryRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0