Titles you rated
 Better DaysRated ★ 5.0 Better DaysRated ★ 5.0
 ElementalRated ★ 3.5 ElementalRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 5.0 The Boy and the HeronRated ★ 5.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
 Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0 Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
 Intimate StrangersRated ★ 5.0 Intimate StrangersRated ★ 5.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 My PaparottiRated ★ 3.0 My PaparottiRated ★ 3.0
 The Boy and the BeastRated ★ 4.5 The Boy and the BeastRated ★ 4.5
 ExitRated ★ 4.0 ExitRated ★ 4.0
 On Your Wedding DayRated ★ 3.5 On Your Wedding DayRated ★ 3.5
 Midnight SunRated ★ 3.5 Midnight SunRated ★ 3.5
 My Annoying BrotherRated ★ 4.0 My Annoying BrotherRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 The PriestsRated ★ 5.0 The PriestsRated ★ 5.0
 Your Name.Rated ★ 5.0 Your Name.Rated ★ 5.0
 Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0 Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0