Titles you rated
Earth ArcadeRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 1.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 1.5- Magical DoReMiRated ★ 2.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0- GintamaRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
Digimon AdventureRated ★ 2.0
Blue Spring RideRated ★ 1.0