Movies
Ratings
622
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Barbie and the Diamond CastleRated ★ 3.0
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.5
Barbie and the Secret DoorRated ★ 3.5
Barbie Mariposa and Her Butterfly Fairy FriendsRated ★ 4.5
Barbie Fairytopia: Magic of the RainbowRated ★ 4.0
Barbie and the Three MusketeersRated ★ 3.5
Barbie: Dolphin MagicRated ★ 3.0
Barbie: Princess Charm SchoolRated ★ 5.0
Barbie: The Pearl PrincessRated ★ 3.5
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 5.0
BaywatchRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Barbie in a Christmas CarolRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5