Titles you rated
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
MissingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5