Movies
Ratings
26
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0