Titles you rated
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5- CanvasRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5- TarotRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.0- Between you and meRated ★ 3.0
My Broken MarikoRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0