Titles you rated
Home AloneRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0