Movies
Ratings
20
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0