Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0