Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5