Movies
Ratings
342
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0