Movies
Ratings
268
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5
Close Your EyesRated ★ 3.5
He Who Dances PassesRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5- Letters UnreelingRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Glitter & DoomRated ★ 3.0
Between the White and Black KeysRated ★ 3.5- Summer ReplayingRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0