Titles you rated
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0