Series
Ratings
431
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0- 勇者王ガオガイガーRated ★ 2.5
- Fairy CommiRated ★ 2.5
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 1.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0- 스피드왕 번개Rated ★ 2.5
- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
- New NonstopRated ★ 2.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
- Taoist MeoteolRated ★ 3.5
- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 3.5
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.5