Titles you rated
The SonRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
PawnRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 4.5