Titles you rated
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
GamerRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0