Movies
Ratings
539
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 4.0
The OrangesRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
Thanks for SharingRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.5
Keeping MumRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Le ChefRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.5