Movies
Ratings
828
BugoniaRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0
Good BoyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
BreatheRated ★ 3.0
The Little SisterRated ★ 3.0
The Holy BoyRated ★ 3.0
Bride of the CovenantRated ★ 2.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 3.0
That Summer in ParisRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 0.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Through My WindowRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
The MonkeyRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0