Movies
Ratings
162
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Secret GardenRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
ChaplinRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0