Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0