Movies
Ratings
801
HerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The DivideRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 2.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0