Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
RedRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 1.0
NoahRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0