Movies
Ratings
28
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0