Movies
Ratings
369
NightcrawlerRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 5.0
My Wedding CampaignRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
Asian Corridor In HeavenRated ★ 5.0
Buddha in AfricaRated ★ 4.0
RamboRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
One Piece: The MovieRated ★ 5.0
HostilesRated ★ 4.5
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
The Lost City of ZRated ★ 5.0
When Trumpets FadeRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
AnthropoidRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
The Salt of the EarthRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0