Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
With YouRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0