Movies
Ratings
26
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0