Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 3.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
RampartRated ★ 2.5
ShameRated ★ 5.0
The Zero TheoremRated ★ 3.5
Bad EducationRated ★ 4.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
Sound of MetalRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5