Titles you rated
Gone GirlRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0