Series
Ratings
176
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0