Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5