Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5