Series
Ratings
56 Black Clover Season 1Rated ★ 4.0 Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
 Dr. StoneRated ★ 3.0 Dr. StoneRated ★ 3.0
 The Eminence in ShadowRated ★ 3.5 The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
 Crime Scene ZeroRated ★ 4.0 Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
 Melo MovieRated ★ 3.5 Melo MovieRated ★ 3.5
 I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 3.0 I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 3.0
 Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.0 Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.0
 Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 3.0 Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 3.0
 Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0 Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
 Search: WWWRated ★ 3.5 Search: WWWRated ★ 3.5
 Chibi Devi! Season 1Rated ★ 4.0 Chibi Devi! Season 1Rated ★ 4.0
- Magic Kaito 1412Rated ★ 4.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
 To. JennyRated ★ 4.0 To. JennyRated ★ 4.0
 My Strange HeroRated ★ 3.0 My Strange HeroRated ★ 3.0
 Summer StrikeRated ★ 3.0 Summer StrikeRated ★ 3.0
 Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.5 Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.5
 A Shop for KillersRated ★ 4.0 A Shop for KillersRated ★ 4.0
 ExtracurricularRated ★ 3.5 ExtracurricularRated ★ 3.5