Titles you rated
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 1.5
Agents of MysteryRated ★ 0.5
The Time HotelRated ★ 1.0- 스테이지 파이터Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.0
Singles' InfernoRated ★ 1.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 2.5