Series
Ratings
11
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0