Movies
Ratings
137
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5