Series
Ratings
170
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 3.5