Movies
Ratings
23
The NotebookRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
The FanRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0