Titles you rated
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5