Movies
Ratings
591
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
GremlinsRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.5