Titles you rated
SicarioRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0