Titles you rated
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0